top of page

ŠYPSENOS NAMAI by

LAURA ANDRIUKAITIENĖ

FB

/

INS

Protezavimas

L‘identite – tai klinika, kurioje atgimsta šypsenos. Pagrindinis mūsų tikslas -minimaliai invazyviomis procedūromis atkurti ir sutvirtinti pažeistus dantis, bei sukurti tobulą šypseną Jums.

„Nėra nieko tobuliau nei sukūrė gamta“ – pasakymas galioja ir odontologijoje, kalbant apie dantis. Nėra sukurtos medžiagos ar implanto, kuris savo savybėmis prilygtų natūraliems danties audiniams. Tačiau net ir dabartinėje odontologijoje neretai taikomos tradicinės agresyvios gydymo metodikos, kurių metu pažeidžiami sveiki danties audiniai.

 

Pasitelkiant moderniausią įrangą ir technologijas, šiai dienai jau galima atkurti pažeistus dantis kitaip - nepašalinant sveikų danties audinių, o tik atstatant tai, kas jau prarasta. Priešingai nei tradicinio dantų protezavimo metu, kurio metu pažeidžiami ir sveiki danties audiniai, dantys išlieka gyvybingi. O tai užtikrina atkurto danties ilgaamžiškumą.

 

Gyd. Laura Andriukaitienė, Baltijos Mikroskopinės Odontologijos pirmininkė ir įkūrėja, viena pirmųjų Lietuvoje pastebėjo mikroskopo teikiamą naudą odontologijoje. Būtent todėl jos įkurtoje klinikoje protezavimas atliekamas naudojant mikroskopą. Mikroskopas gydytojui leidžia  matyti net iki 28 kartus didesnį vaizdą,  taip užtikrinant, kad bus išsaugoti sveiki danties audiniai, o pats dantis išliks gyvybingas ir po atkūrimo tarnaus kaip įmanoma ilgiau.

Burnos chirurgija

Implantacija

Augmentacija

Sinuso pakėlimo operacija

Dantų šalinimas

Kaulo bloko operacija

Sedacija

Endodontija

(dantų šaknų kanalų gydymas)

Protezavimas

Terapija

(dantų plombavimas)

Estetinė ir tradicinė periodontologija

Profesionali burnos higiena

Radiologinis ištyrimas

bottom of page