top of page

ŠYPSENOS NAMAI by

LAURA ANDRIUKAITIENĖ

FB

/

INS

Photo-2.jpg

Natalija Lukauskienė

BURNOS HIGIENISTĖ 

Nr. BPL-05210

2010 m. baigė studijas Kauno kolegijoje ir tapo licencijuota burnos higieniste. 2014 m. stažavosi Švedijoje, 2016 m. Šveicarijoje ir 2018 m. Italijoje, kur sužinojo konservatyvaus periodontito gydymo subtilybes, įgijo žinių apie pilnos burnos dezinfekcijos koncepciją bei jos taikymą praktikoje.


Natalija:

„Burnos higienisto praktika neapsiriboja vien mokymu valyti dantis. Žiūrint plačiau, burnos higienistai yra vieni iš pirmų specialistų, kurie gali pastebėti pirmuosius cukrinio diabeto, valgymo sutrikimų, burnos vėžinių pakitimų požymius. Savo darbo praktiką aš apibūdinu kaip visapusišką burnos ertmės priežiūrą. Ši priežiūra apima  dantų ėduonies profilaktiką, dantenų ligų gydymą, periodontito  gydymą. Bene svarbiausia kiekvieno gydymo proceso dalis yra individualių prevencinių priemonių parinkimas, naudojamų priemonių įvertinimas ir aptarimas.

 

Labai svarbi atliekama profilaktikos dalis yra implantų priežiūrą ir periimplantito pažeistų implantų gelbėjimas. Kaip rodo praktika, glaudus bendradarbiavimas ir judėjimas link bendro tikslo su pacientu, leidžia pasiekti stulbinančių rezultatų. Todėl dirbdama su kiekvienu pacientu, aš vadovaujuosiu principu: ką darai, daryk labai gerai ir atiduok visą savo širdį. Savo profesionalią veiklą visada sieju su pagalba  ir tarnyste žmogui, siekiant pagerinti jo sveikatą ir savijautą. Didžiausiu apdovanojimu šiame darbe aš laikau, kuomet su paciento pagalba, yra įveikiamos ligos, išsaugomi periodonto pažeisti dantys, apgydomas dantų jautrumo sukeliamas diskomfortas.

Profesionalumas, rūpestis ir paciento komfortas yra vieni iš pagrindinių mano veiklos aspektai. Todėl procedūrą, kuri ne visada yra labai maloni, stengiuosi atlikti maksimaliai komfortiškai ir kruopščiai“.

 
Iki šiol burnos higienistė Natalija aktyviai domisi savo specialybės ir odontologijos mokslo naujovėmis bei nuolat tobulinasi Lietuvoje burnos higienistams organizuojamuose mokymuose. Taip pat ji yra parengusi bei skaičiusi profesinius pranešimus periodontito gydymo ir dantų balinimo tematika Lietuvoje bei užsienyje:


- 2016 m. gegužės mėn. 27 d. - teoriniai kursai burnos higienistams “Practical view on teeth bleaching”. “UAB Medgrupė“, Ryga, Latvija.


- 2016 m. vasario mėn. 13 d. - teoriniai ir praktiniai kursai burnos higienistams “Praktinis žvilgsnis į instrumentų galandinimą ir dantų balinimą“. „UAB Medgrupė“, Vilnius, Lietuva.


- 2015 m. spalio mėn. 10 d. - teoriniai ir praktiniai kursai burnos higienistams „Praktinis žvilgsnis į periodonto audinius.  „Praktiniai kursai“, Klaipėda, Lietuva.

Burnos chirurgija

Implantacija

Augmentacija

Sinuso pakėlimo operacija

Dantų šalinimas

Kaulo bloko operacija

Sedacija

Endodontija

(dantų šaknų kanalų gydymas)

Protezavimas

Terapija

(dantų plombavimas)

Estetinė ir tradicinė periodontologija

Profesionali burnos higiena

Radiologinis ištyrimas

bottom of page