top of page

ŠYPSENOS NAMAI by

LAURA ANDRIUKAITIENĖ

FB

/

INS

Photo_Ieva_1-2.jpg

Ieva Oniūnaitė

GYD. ODONTOLOGĖ / Nr. OPL-02258

GYD. PERIODONTOLOGĖ / Nr. OPL-03829

Ieva Oniūnaitė 2010 m. baigė studijas ir antrinę periodontologijos rezidentūrą Kauno Medicinos Universitete. Daugiau nei 10 metų specializuojasi ir dirba periodontologijos srityje, kelia kvalifikaciją estetinėje periodontologijoje. 


2019 m. baigė antrąsias magistro studijas (Minkštųjų audinių plastika apie dantis ir implantus / Soft tissue management around teeth and implants) Alma Mater Studiorum Univesità di Bolozgna, Italijoje. Studijų vadovas - vienas geriausių pasaulyje estetinės periodontologijos pradininkas – profesorius Giovanni Zucchelli.
Nuo 2018 m. - aktyvi mikroskopinės periodontologijos draugijos, kuriai vadovauja Dr. Rino Burkhardt Swiss Perio Community, Ciurichas, Šveicarija, narė. 


Nuo 2020 m. – lektorė, skaitanti paskaitas tarptautinėse konferencijose, estetinės minkštųjų audinių plastikos ir minimaliai invazyvios periodontologijos temomis, taip pat nuolat besitobulinanti ir gilinanti savo žinias estetinėje periodontologijoje, taikanti naujausias technologijas, tiriant, planuojant ir gydant pacientus.


Ieva: „Kiekvienas pacientas man yra labai svarbus, o kokybės standartas man yra aukščiau už kiekybę. Gydant pacientus renkuosi tarpdisplininį, komandinį darbą, siekiant aukščiausių rezultatų, stengiuosi išpildyti kiekvieno paciento keliamus lūkesčius bei pagerinti jų gyvenimo kokybę“. 


Gydytojos Ievos kredo: turėti savo mokytoją, kuris skatintų nuolat tobulėti.  Mylėti savo darbą. Kasdien tapti geresne savo srities specialiste. Siekti pačių geriausių, aukščiausių rezultatų savo pacientams! 

Burnos chirurgija

Implantacija

Augmentacija

Sinuso pakėlimo operacija

Dantų šalinimas

Kaulo bloko operacija

Sedacija

Endodontija

(dantų šaknų kanalų gydymas)

Protezavimas

Terapija

(dantų plombavimas)

Estetinė ir tradicinė periodontologija

Profesionali burnos higiena

Radiologinis ištyrimas

bottom of page