top of page

ŠYPSENOS NAMAI by

LAURA ANDRIUKAITIENĖ

FB

/

INS

Photo_Egle_2.jpg

Eglė Baltaduonė

BURNOS CHIRURGĖ / Nr.  OPL-0519

Eglė užaugo medikų šeimoje, tad nenuostabu, kodėl ji pasirinko burnos chirurgės profesiją.


2009 m. ji įstojo į Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetą, Odontologijos fakultetą. Trečiame kurse išvyko pagal mainų programą toliau tęsti studijų užsienyje. Būdama svečioje šalyje Eglė susipažino su nuostabia burnos chirurge, kurios pavyzdys, meilė darbui, asmenybė nulėmė tolimesnį specialybės pasirinkimą.

2014 m., įgijusi gydytojo odontologo profesiją, sekdama mokytojos pėdomis, tais pačiais metais įstojo į Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetą, Veido ir Žandikaulių chirugijos kliniką, Burnos chirurgijos rezidentūrą.


Baigusi studijas, Eglė iki šiol dirba mylimą darbą ir teigia, kad tai geriausias gyvenimo apsisprendimas: “Chirurgija - tai kasdieniniai iššūkiai, nenumatytos situacijos, reikalaujančios nuolatinio tobulėjimo, mokymosi, verčiančios Tave pasitempti, priimti greitus sprendimus, stiprinančios atsakomybės ir pareigingumo jausmą”.


Gydytoja ne tik empatiška, atsakinga asmenybė, tačiau ir be galo komunikabili. Nuoširdaus bendravimo dėka ji stengiasi suteikti pacientams kuo daugiau informacijos apie gydymo eigą, pooperacinį periodą, siekia nuraminti, kad jie jaustųsi maksimaliai komfortiškai procedūrų metu ir žinoma, suteikti kuo aukščiausio bei profesionaliausio lygio paslaugas.


Geriausias atsidėkojimas bei įvertinimas gydytojai Eglei - laimingi ir patenkinti pacientai, sugrįžtantys pas ją gydytis su visa šeima, draugais, pažįstamais. Tad drąsiai galime teigti, kad Eglės pacientų ratas plečiasi per pasitikėjimą, rekomendacijas bei sėkmingų darbų rezultatus.

Burnos chirurgija

Implantacija

Augmentacija

Sinuso pakėlimo operacija

Dantų šalinimas

Kaulo bloko operacija

Sedacija

Endodontija

(dantų šaknų kanalų gydymas)

Protezavimas

Terapija

(dantų plombavimas)

Estetinė ir tradicinė periodontologija

Profesionali burnos higiena

Radiologinis ištyrimas

bottom of page