top of page

ŠYPSENOS NAMAI by

LAURA ANDRIUKAITIENĖ

FB

/

INS

Photo-5.jpg

Dovydas Kubaitis

GYD. ODONTOLOGAS

Nr. OPL-04815

Šypsena – pats gražiausias žmogaus papuošalas. Apie ją sukurta tūkstančiai citatų, pasakymų ir mitų. Todėl nenuostabu, jog tai vienas svarbiausių veido bruožų, nulemiančių žmogaus grožį ir patrauklumą“, - teigia gydytojas odontologas Dovydas Kubaitis.

Nuo pat jaunystės Dovydą žavėjo grožis ir estetika. Mokykloje jam atradimas buvo dailės pamokos, tapus gydytoju odontologu – šypsenų kūrimas.

Baigęs VU odontologijos studijas gydytojas ne tik dirba gydytoju odontologu, tačiau ir toliau mokosi bei tobulinasi savo profesinėje sirtyje. Prieš keletą metų dalyvavo vienų profesionaliausių odontologijos specialistų pasaulyje organizuojamuose kursuose, aplankant tris pasaulio žemynus. Įgijo žinias minimaliai invazyvioje (mikroskopinėje) restauracinėje ir skaitmeninė odontologijoje bei kitose odontologijos srityse.

 

Kai gydytojas Dovydas suprato, kad be tinkamai funkcionuojančios kramtymo sistemos, pasitelkus naujausias technologijas bei metodus, pasiekti ilgalaikio estetinio rezultato vis dėlto neįmanoma, įstojo į prestižinę JAV akademiją „The Dawson Academy“. Šioje akademijoje įgijo žinių apie žmogaus kramtymo sistemos funkciją, jos sutrikimus ir gydymą. Įgytas žinias dar labiau įtvirtino galimybė semtis patirties iš  sertifikuoto specialisto estetinėje, rekonstrukcinėje odontologijoje ir funkcijos moksle.

 

Visos sukauptos žinios bei patirtis leidžia gydytojui Dovydui Kubaičiui užtikrinti patikimą ir ilgalaikį gydymo rezultatą bei mėgautis savo darbu, išvydus pacientų plačias šypsenas, džiaugsmą, nenusakomas emocijas.

 

Specializuojasi ir nuolat gilina žinias:

- Estetinėje, rekonstrukcinėje odontologijoje bei kramtymo funkcijos moksle

- Minimaliai invazyvioje rekonstrukcinėje odontologijoje

- Skaitmeninėje odontologijoje

- SAŽS sutrikimų diagnostikoje ir gydyme

- Odontologinėje fotografijoje

Burnos chirurgija

Implantacija

Augmentacija

Sinuso pakėlimo operacija

Dantų šalinimas

Kaulo bloko operacija

Sedacija

Endodontija

(dantų šaknų kanalų gydymas)

Protezavimas

Terapija

(dantų plombavimas)

Estetinė ir tradicinė periodontologija

Profesionali burnos higiena

Radiologinis ištyrimas

bottom of page